Par mums

Par mums

Keneko ir uzņēmums, kas specializējas rūpniecības uzņēmumu nodrošināšanā ar visu nepieciešamo ražošanas uzsākšanai un to pilnvērtīgai un drošai darbībai. Ekonomikas attīstības temps diktē noteikumus, kas nosaka, ka darbam ražošanas objektos ir jābūt garantēti nepārtrauktam. Keneko komanda – tie ir profesionāļi, kas var nodrošināt dažādu nozaru uzņēmumus ar ražošanas iekārtām un organizēt inženiertehniskās sistēmas rūpniecības objektiem.

Mums ir pieredze!

Keneko ir profesionāļu komanda ar bagātu darba pieredzi rūpniecības uzņēmumu dažāda  veida iekārtu piegādes un uzturēšanas jautājumos. Mēs zinām, cik sarežģītas ir rūpnieciskās inženierijas sistēmas un cik svarīgi ir to profesionāla montāža: no aprīkojuma pareizas izvēles un tā uzstādīšanas ir atkarīgs ne tikai ražošanas process, bet arī, vissvarīgākais, darbinieku un telpu drošība. Mūsu darbinieki veiksmīgi realizēs jebkura apmēra un grūtības pakāpes projektu.

Montāža “zem atslēgas”

Lai projektētu siltumapgādes, elektroapgādes un ventilācijas sistēmas, iegādātos iekārtas un veiktu to profesionālu uzstādīšanu, kā arī pēc tam nodrošinātu to apkopi, vienkārši zvaniet Keneko! Mēs veicam visus darbus, kas ir saistīti ar rūpniecības uzņēmumu nodrošināšanu ar visu ražošanai nepieciešamo. Ar katru projektu mēs papildinām savu pieredzi un bagātinām savas zināšanas par niansēm, kas ļauj mums sasniegt vēl lielākus panākumus turpmākajos darbos.

Nestandarta risinājumi

Mēs esam saskārušies ar dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumiem, esam iemācījušies izmantot nestandarta pieeju, kas palīdz atrisināt pat tos jautājumus, kas sākotnēji šķiet nerisināmi. Mūsu meistari var piedāvāt izeju no jebkuras, pat it kā  strupceļā esošas, problēmas, kas skar ventilācijas, siltumapgādes, automatizācijas un elektroinstalācijas jautājumus. Mēs palīdzēsim uzsākt ražošanu saskaņā ar visām normatīvo aktu prasībām un izmantojot jaunākos tehniskos risinājumus, kas pasūtītājam ietaupīs ne tikai laiku un pūles, bet arī, vissvarīgākais, finansu līdzekļus.

Keneko zina, ka izcilībai nav robežu, bet mēs cenšamies mūsu padarīto darbu latiņu pacelt visaugstākajā līmenī! Priecāsimies Jums nodemonstrēt mūsu spējas!

Read 1909 times

Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu